EDİTÖRDEN

Korkut Ersoy

Özet


Değerli akademisyenler,

2016 yılı Haziran ayında siz değerli okuyuculara ilk sayısını sunduğumuz Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisi (BÜSBİD)’nin ikinci sayısını Aralık 2016’da yayınlamaktan mutluluk duymaktayız.

Dergimiz, yılda 2 sayı (Haziran-Aralık) olarak, Türkçe makalelerin yer aldığı, hakemli ve süreli bir e-dergidir. Dergimizin ikinci sayısında, Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik ve Sosyal Hizmet alanında yazılmış 8 çalışma yer almaktadır.

Misyonumuz, sağlık bilimleri alanına ilişkin konuların bilimsel niteliği yüksek, etik kurallara dayalı makaleler halinde yayınlanmasını sağlamak; vizyonumuz da, ulusal/uluslararası indekslerde taranan bir dergi olmaktır.  Bu amaçla siz değerli akademisyenlerin vereceği katkılarla dergimiz daha da güçlü hale gelecektir.

Dergimizin çıkarılmasına katkı veren editör yardımcılarımıza, değerli zamanlarını ayırarak makale değerlendirmelerini titizlikle yapan hakemlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

Prof. Dr. Korkut Ersoy

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisi Editörü

 

 


Tam Metin:

PDF

Refback'ler

  • Şu halde refbacks yoktur.